COVID-19/ Ulet ndjeshëm numri i të vdekurve në 24 orët e fundit në Francë, 357 viktima dhe 1873 raste të tjera me koronavirus

Publikuar tek: bota, më 20:39 05-04-2020 COVID-19/ Ulet ndjeshëm numri i të vdekurve në 24 orët e fundit në Francë, 357 viktima dhe 1873 raste të tjera me koronavirus Foto ilustruese

Ka pësuar një ulje rënie të ndjeshme numri i viktimave në 24 orët e fundit në Francë, pas dy ditëve të tmerrshme, ku numri i viktimave ishte mbi 1000.

357 është numri i të vdekurve nga koronavirusi në 24 orët e fundit, duke e çuar në 8078 shifrën e viktimave.

Ndërkohë që janë konfirmuar edhe 1873 raste të tjera me koronavirus, me numrin total të të infektuarve që shkon në 70.478.

6978 pacientë janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërkohë që numri i të shëruarve është rreth 16 mijë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010394096374512
array(1) { ["section"]=> string(130) "covid-19-ulet-ndjeshem-numri-i-te-vdekurve-ne-24-oret-e-fundit-ne-france-357-viktima-dhe-1873-raste-te-tjera-me-koronavirus-201490" }