Cristiano e la Irinën për t’i bërë qejfin mamit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:25 17-01-2015 Cristiano e la Irinën për t’i bërë qejfin mamit

Cristiano Ronaldo e la të dashurën e tij Irina Shayk pasi kjo e fundit nuk erdhi në festën e 60-vjetorit të nënës së tij.

Sulmuesi portugez nuk e ka anashkaluar dot moprezencën e Irinës në festën e ditëlindjes dhe për këtë arsye i ka dhënë fund marrëdhënies 5-vjeçare me bukuroshen ruse.

Sipas mediave portugeze, Irina nuk ka pasur kurrë marrëdhënie të mira me nënën dhe dy motrat e Cristianos. Nëna Dolores donte që ajo të ishte një mama me kohë të plotë për Cristiano Jr., por sipas një burimi, Irina kishte prioritete të tjera.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18492603302002
array(1) { ["section"]=> string(51) "cristiano-e-la-irinen-per-t-i-bere-qejfin-mamit-794" }