Cristiano kërkon të fotografohet me kupën, por harron një detaj (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:34 11-07-2016 Cristiano kërkon të fotografohet me kupën, por harron një detaj (FOTO)

Cristiano Ronaldo përjetoi  emocione të forta gjatë mbrëmjes së djeshme. Më në fund ata arritën ta merrnin kupën dhe të fitonin Europianin.

Gjatë momentit të kthimit, Ronaldo është fotografuar duke shtrënguar kupën e tij, por në të është reflektuar dhe pamja e fotografit në momentin e shkrepjes së fotos. Kjo foto është komentuar nga fansat duke e nxjerrë në pah dhe detajin e harruar nga fotografi i tij. Fansat e quajnë legjendë të futbollit sportistin portugez.

kristjano_ronaldo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0051620006561279
array(1) { ["section"]=> string(73) "cristiano-kerkon-te-fotografohet-me-kupen-por-harron-nje-detaj-foto-46193" }