Cristiano Ronaldo 'harron' Real Madridin: Që i vogël dëshiroja të luaja te Juventus

Publikuar tek: sport, më 16:29 11-08-2018 Cristiano Ronaldo 'harron' Real Madridin: Që i vogël dëshiroja të luaja te Juventus

Cristiano Ronaldo është larguar nga Real Madrid dhe duket se shumë shpejtë e ka gjetur veten te Juventus, duke u shprehur se ndihet shumë i lumtur për këtë zgjedhje.

Në një prononcim për mediat portugezi është shprehur se të luante me bardhezinjtë ishte një ëndërr fëminore.

“Kjo është një dashuri që vjen nga fëmijëria ime. Që kur isha i vogël e njihja këtë skuadër.Më pëlqente shumë dhe shpresoja që një ditë të luaja këtu. “Zonja e Vjetër” është një ndër skuadrat më të mira në botë”, ka përfunduar Ronaldo për “Juventus TV”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011988878250122
array(1) { ["section"]=> string(87) "cristiano-ronaldo-harron-real-madridin-qe-i-vogel-deshiroja-te-luaja-te-juventus-130818" }