Cristiano Ronaldo i injoron të gjithë, portugezi nuk respekton ish-shokët e skuadrës

Publikuar tek: sport, më 22:46 30-08-2018 Cristiano Ronaldo i injoron të gjithë, portugezi nuk respekton ish-shokët e skuadrës Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk ishte prezent mbrëmjen e sotme kur u hodh shorti i Champions League, por në të njëjtën kohë u ndanë edhe çmimet për lojtarët më të mirë, duke filluar nga portieri, mbrojtësi, mesfushori dhe sulmuesi më i mirë.

Portugezi fitoi çmimin si sulmuesi më i mirë, por mungoi në këtë mbrëmje, që ishte edhe si mungesë respekti ndaj ish-shokëve të skuadrës së Real Madrid, që të gjithë çmimet e fituara ishin prej lojtarëve të kampionëve të Europës.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089309215545654
array(1) { ["section"]=> string(90) "cristiano-ronaldo-i-injoron-te-gjithe-portugezi-nuk-respekton-ish-shoket-e-skuadres-132691" }