Cristiano Ronaldo “kapet mat” me të dashurën e re teksa kalojnë një mbrëmje romantike (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 23:07 20-12-2016 Cristiano Ronaldo “kapet mat” me të dashurën e re teksa kalojnë një mbrëmje romantike (FOTOT)

Futbollisti i Real Madrit është “kapur mat” nga paparacët në restorantin La Huerta de Tudela.

Ata po kalonin një mbrëmje intime pranë njëri-tjetrit. Prej disa muajsh është folur në media se çifti po kalon  një romancë të fshehtë bashkë, raporton Newsbomb.al.
Zeshkanja Georgina Rodriguez dhe futbollisti portugez  janë fotografuar në ambientet e hotelit në Madrid. 

3B87BE6200000578-0-image-a-1_1482227961638.jpg3B87BACE00000578-0-image-a-2_1482228396718.jpg

cr.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021828889846802
array(1) { ["section"]=> string(95) "cristiano-ronaldo-kapet-mat-me-te-dashuren-e-re-teksa-kalojne-nje-mbremje-romantike-fotot-63274" }