Cristiano Ronaldo kapet "mat" me të dashurën, foto super të nxehta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 09-05-2017 Cristiano Ronaldo kapet

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo po shijon pushimet në një nga plazhet më të bukura të Spanjës së bashku me të dashurën, Georgina Rodriguez. 

Gjatë pushimeve janë kapur disa foto provokuese mes Kristianos dhe të dashurës teksa po shijojnë rrezet e diellit në një jaht privat.

Siç shihet dhe nga fotot bukuroshja Rodriguez ka mahnitur të gjithë me format e saj bombastike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13276600837708
array(1) { ["section"]=> string(69) "cristiano-ronaldo-kapet-mat-me-te-dashuren-foto-super-te-nxehta-78022" }