Cristiano Ronaldo kapet mat, shkëmben puthje me të dashurën në publik (Foto)

Publikuar tek: sport, më 14:14 23-11-2016 Cristiano Ronaldo kapet mat, shkëmben puthje me të dashurën në publik (Foto)

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo duket mjaft I kujdesshëm në daljet e tij në publik.

Pas ndarjes nga modelja Irina Shayk Ronaldo duket se futbollistit ia ka rrëmbyer zemërn brunja seksi Georgina Rodriguez.

Ai është fotografuar me të dashurën e tij nga paparacët edhe pse është munduar tiu fshihet atyre pas parukes.

Ata janë parë teksa lëvizin lirshëm nëpër qytet dhe I dhurojnë puthje njëri-tjetrit në publik.

kristiano3.jpg

kristiano4.jpg

kristiano5.jpg

kristiano6.jpg

kristiano66.jpgkristiano7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057142019271851
array(1) { ["section"]=> string(79) "cristiano-ronaldo-kapet-mat-shkemben-puthje-me-te-dashuren-ne-publik-foto-60440" }