Cristiano Ronaldo kthehet në shtëpi dhe ja se ç’thotë për ndeshjen e mbrëmshme

Publikuar tek: sport, më 08:14 08-09-2015 Cristiano Ronaldo kthehet në shtëpi dhe ja se ç’thotë për ndeshjen e mbrëmshme Cristiano Ronaldo

Ylli botëror i futbollit, portugezi Cristiano Ronaldo është nisur drejt vendit të tij, i lumturuar për fitoren.

Madje Ronaldo e ka cilësuar këtë si një fitore të madhe, gjë që është kundërshtuar edhe nga shumë ndjekës e fansa të tij. “Kthehem në shtëpi pas një fitoreje të madhe”, shkruan ylli i futbollit ndërsa poston këtë foto.

“Po ç’fitore e madhe?!!”, është përgjigjia e menjëhershme që ai ka marrë nga dhjetra komentues të cilët e kanë dyshuar këtë, dhe e kanë parë të hiperbolizuar.

Kujtojmë se Portugalia shënoi vetëm 2 minuta nga fundi i ndeshjes në kohën shtesë në stadiumin “Elbasan Arena”.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028563976287842
array(1) { ["section"]=> string(84) "cristiano-ronaldo-kthehet-ne-shtepi-dhe-ja-se-c-thote-per-ndeshjen-e-mbremshme-20236" }