Cristiano Ronaldo prezanton makinën e re, ja shuma marramendëse që ka paguar për të (Foto)

Publikuar tek: sport, më 18:06 16-10-2016 Cristiano Ronaldo prezanton makinën e re, ja shuma marramendëse që ka paguar për të (Foto)

Ylli portugez i cili njihet për jetën luksoze që bën, ka publikuar një foto duke pozuar me makinën e tij më të re ‘Lamborghini Aventador’.

Cristiano Ronaldo këtë mëngjes ka publikuar foton me mbishkrim ‘’ Mirdita”.

Makina e tij e re ka një shifër marramendëse prej 260.000 funta dhe është model i rrallë të cilën jo shumë njerëz mund ta kenë.

Cristiano siç duket po shijon fitoren ndaj Real Betis që i mundën bindshëm me rezultatin 6:1 për Real Madrid. 

kris.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008397102355957
array(1) { ["section"]=> string(93) "cristiano-ronaldo-prezanton-makinen-e-re-ja-shuma-marramendese-qe-ka-paguar-per-te-foto-56385" }