Cristiano Ronaldo rrëmben një tjetër trofe

Publikuar tek: sport, më 18:42 25-08-2016 Cristiano Ronaldo rrëmben një tjetër trofe

Pas hedhjes së shortit të grupeve të Champions League është përcaktuar edhe “Lojtari më i mirë i Europës” për sezonin e kaluar.

Sigurisht që ky çmim i shkoi Kristiano Ronaldos, i cili u shpall si futbollisti që pati ndikim më të madh dhe absolut në fitoren e trofeut të Championsit nga ana e Realit të Madridit.

Në garë pë këtë trofe individual ishin edhe Gareth Bale dhe Antoine Griezmann.

Lexo edhe: Hidhet shorti, përballje titanësh në Champions League, qeshin italianët

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026360988616943
array(1) { ["section"]=> string(48) "cristiano-ronaldo-rremben-nje-tjeter-trofe-50863" }