Cristiano Ronaldo surprizon të gjithë, shënon "dy golat" më të rëndësishëm në jetë në të njëtën kohë

Publikuar tek: sport, më 14:55 11-06-2017 Cristiano Ronaldo surprizon të gjithë, shënon

Cristiano Ronaldo është bërë baba i dy binjakëve të lindur ditën e enjte.

Eva dhe Matteo nuk janë fëmijët e Georgina Rodriguez, e të dashurës aktuale të futbollistit, por të një nëne zëvendësuese.

 “Mateo dhe Eva janë emrat e binjakëve të Cristiano Ronaldo dhe ata kanë lindur nga një nënë zëvëdësuese,” raporton SIC.

Vetë Ronaldo nuk ka konformuar ende asgjë në lidhje me lardhjen në jetë të dy binjakëve por padyshin duhet të jetë një dhuratë mjaft e bukur për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021608114242554
array(1) { ["section"]=> string(103) "cristiano-ronaldo-surprizon-te-gjithe-shenon-dy-golat-me-te-rendesishem-ne-jete-ne-te-njeten-kohe-82066" }