Cristiano Ronaldo xhiro me makinën super luksoze, ja sa milion euro kushton (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:00 29-09-2017 Cristiano Ronaldo xhiro me makinën super luksoze, ja sa milion euro kushton (FOTO)

Cristiano Ronaldo ka publikuar së fundmi disa foto duke bërë xhiro me makinën e tij më të re.

Makina është e tipit Bugatti Chiron dhe kushton jo më pak se 3 milionë euro. Ronaldo është shfaqur në makinë duke barë xhiro së bashku me djalin e tij.

Kujtojmë se kjo makinë është Bugatti i dytë në pronësi të futbollistit, i cili tashmë ka krijuar koleksionin e tij me makina të shtrenjta. Ndër to bëjnë pjesë Lamborghini, Aston Martin DB9, Porche Cayenne Turbo etj. 

1506680817_1.jpg

 

1506680830_3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Themeluesi i “Playboy” do të varroset pranë Marylin Monroe, arsyeja do t'ju habisë
Aksidentohet rëndë ylli i futbollit botëror, detaji që e shpëtoi nga vdekja »
Article Logic
Execution time: 0.013097047805786
array(1) { ["section"]=> string(85) "cristiano-ronaldo-xhiro-me-makinen-super-luksoze-ja-sa-milion-euro-kushton-foto-94152" }