Çudi shqiptare: Telat e elektrikut nuk lidhen më në shtyllë, por në pemë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:54 07-11-2015 Çudi shqiptare: Telat e elektrikut nuk lidhen më në shtyllë, por në pemë

Dhe duket se nga OSHEE nuk ka fonde për shtylla të reja. Kjo është një çudi e madhe shqiptare. Dhe mund të shikoni vetë që kabllot e ndryshëm të elektrikut apo çdo kompanie tjetër, janë të lidhura në një pemë.

Mënyra e vendosjes së tyre të lë me gojë hapur për “artin” e ideatorëve të kësaj shtylle-pemë. Kjo foto është shkrepur në lagjen e re te Kukësit. Dhe kujdes, po ju ra rasti të shkoni afër kësaj peme, bëni mirë të largoheni…edhe për shkak të frikës nga korrenti.

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098750591278076
array(1) { ["section"]=> string(76) "cudi-shqiptare-telat-e-elektrikut-nuk-lidhen-me-ne-shtylle-por-ne-peme-24861" }