Çudia: 15 mijë dollarë për një qese me ajër nga loja e fundit e Kobe Bryant

Publikuar tek: bota, më 17:15 17-04-2016 Çudia: 15 mijë dollarë për një qese me ajër nga loja e fundit e Kobe Bryant

Ka dalë në shitje për 1 dollar por ofertat kanë bërë që çmimi të shkojë në plot 15,000 dollarë.

Bëhet fjalë për një qese me ajër.....nga loja e fundit e basketbollistit të famshëm amerikan Kobe Bryant. Personi që e ka nxjerrë në shitje qesen me ajër, thekson se dërgesa është falas ndërsa 25 për qind të të ardhurave do të shkonin në ndihmë të organizatave bamirëse.

Por vetëm me 93 oferta, nga 1 dollar çmimi i qeses me ajër ka shkuar në plot 15 mijë dollarë, e ndërsa ishte në rritje, fatkeqësisht askush nuk do ta marrë vesh se sa mund të shitej një qese e tillë pasi artikulli u hoq nga faqja këtë të dielë.

sefsfsefsefsefefssefefs.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0053589344024658
array(1) { ["section"]=> string(80) "cudia-15-mije-dollare-per-nje-qese-me-ajer-nga-loja-e-fundit-e-kobe-bryant-37918" }