Çudia në linjën ajrore amerikane: Gruaja i bërtet të shoqit dhe më pas i qëllon me laptop kokës (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 17:40 25-07-2019 Çudia në linjën ajrore amerikane: Gruaja i bërtet të shoqit dhe më pas i qëllon me laptop kokës (VIDEO)

Një pasagjere në një linjë ajrore amerikane është filmuar nga një celular duke i bërtitur të shoqit në vendin e tyre në avion e më pas, duke e qëlluar me laptop në kokë.

Skena ndodhi të djelën ndërkohë që avioni, ende në pistë po nisej nga aeroporti i Miamit drejt Los Angeles.

Video tregon një grua, që policia e evidentoi si Tiffany McLemore që i bërtet të shoqit dhe më pas e qëllon me laptop pas zënkës së tyre me tone të larta.

Një grup stjuardesash përpiqen të kontrollojnë situatën ndërkohë që një sedilje përpara gruas, kishte edhe fëmijë.

“Ke ikur nga fiqiri”, i tha burri gruas përpara se stjuardesa i kërkoi atij të ulej në një vend tjetër. Dhe ndërsa ai doli për të lëvizur, gruaja e ndoqi nga pas dhe e qëlloi me laptop.

Zyrtarët thanë se nuk pati lëndime nga incidenti. Cifti zbriti nga avioni. Ndërkohë që burri sipas policisë, nuk ishte bashkëpunues dhe nuk ngriti asnjë akuzë ndaj të shoqes. Ndërsa linja e avionit i dha atij një biletë tjetër me avionin e radhës, por nuk e bëri këtë për të shoqen.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013394832611084
array(1) { ["section"]=> string(107) "cudia-ne-linjen-ajrore-amerikane-gruaja-i-bertet-te-shoqit-dhe-me-pas-i-qellon-me-laptop-kokes-video-173339" }