Çudirat e Koresë së Veriut, njihuni me modelet e flokëve që lejon diktatori, në të kundërt ka penalitete

Publikuar tek: bota, më 08:49 18-04-2017 Çudirat e Koresë së Veriut, njihuni me modelet e flokëve që lejon diktatori, në të kundërt ka penalitete

Në Korenë e Veriut ndesh rregulla të forta që për shumë vende të tjera mund të duken qesharake.

Diktatori Kim Jong Un ka urdhëruar që për femrat dhe meshkujt lejohet vetëm nga 15 modele flokësh, pasi në të kundër ka penalitete.

Për më tepër, shikoni fotot e publikuara për të dyja gjinitë.

 1492446173model.jpg

tdy-jennifer-garner-160227-today-inline-vid-featured-desktop_1492454529-6930375.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas referendumit, në Turqi pati edhe një efekt pozitiv
Deklarata surprizë, Theresa May çon Britaninë në zgjedhje të parakohshme, kjo është arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.010156869888306
array(1) { ["section"]=> string(108) "cudirat-e-korese-se-veriut-njihuni-me-modelet-e-flokeve-qe-lejon-diktatori-ne-te-kundert-ka-penalitete-75543" }