Çudirat në plazhin shqiptar, skrepi i rrugës nxjerr një makinë nga deti (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:15 04-07-2015

Ndodh edhe kështu në plazhet shqiptare. Nje skrep që duhet të ishte në punë ne Palasë për rrugën detyrohet të bëjë edhe punë të tjera.

Siç duket nga foto dhe video nje makinë është futur në ujë në gjysmën e vet. Shoferi është gjendur në vështirësi kur nuk arrinte dot të nxirrte makinën. Dhe siç duket dhe nga video për të nxjerrë makinën nga deti prenoton një skrep që kryen punime në rrugë. Dhe sic mund të shihet duke e tërhequr me kavo makina doli.

I gjithë ky spektakël u bë në praninë e dhjetëra syve të pushuesve që falë edhe investimit të ri për rrugën kanë mundur të shijojnë spektaklin. Keto janë çudirat e plazheve shqiptare

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Beti Njuma e Top Channel replikon me spikeren që jep lajme me gjoksin jashtë Enki Braçaj
Mediat çeke dhe ndërkombëtare pasqyrojnë vrasjen e dy turistëve në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.012948036193848
array(1) { ["section"]=> string(82) "cudirat-ne-plazhin-shqiptar-skrepi-i-rruges-nxjerr-nje-makine-nga-deti-video-15326" }