Çudit lojtari i Premier Ligës, tregon gjenitalet gjatë festës në dhomat e zhveshjes

Publikuar tek: sport, më 19:58 22-08-2016 Çudit lojtari i Premier Ligës, tregon gjenitalet gjatë festës në dhomat e zhveshjes

Janë bërë të shpeshta rastet kur lojtarët e skuadrave të ndryshme postojnë foto nga dhomat e zhveshjes në momentet festive pas ndonjë suksesi të arritur. Kështu ka ndodhur edhe te ekipi i sapo ngjitur në Premier Ligë, Middlesbrough, kur futbollistët janë vendosur në resht dhe kanë pozuar pas fitores së arritur dje kundër Sunderland.

Por në foton e mëposhtme ka diçka që nuk shkon. Njëri nga lojtarët duket se ka qenë shumë i pavëmendshëm në momentin e pozimit vetëm me të mbathura, ndërsa ka treguar më shumë se ç’duhet. Moment shumë i sikletshëm, pasi ka parë veten në këtë situatë në momentin që fotoja është shpërndarë./Newsport.al

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012669086456299
array(1) { ["section"]=> string(88) "cudit-lojtari-i-premier-liges-tregon-gjenitalet-gjate-festes-ne-dhomat-e-zhveshjes-50543" }