Çuditet Rovena, ja çfarë "zbulon" gjatë pushimeve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 05-08-2016 Çuditet Rovena, ja çfarë

Rovena Dilo ka ditë që shijon pushimet në brigjet e detit.

Këngëtarja, e veshur me bikini të zeza ka gjetur një iriq deti  të cilin e mban në dorë dhe e shikon me çudi.    

Iriqi duhet se e ka magjepsur këngëtaren e cila e mban në pëllëmbë të  dorës, duke e vëzhguar me shumë vëmendje. Ndoshta këngëtarja i do shumë gjallesat e detit. 

rovena_dilo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021413087844849
array(1) { ["section"]=> string(57) "cuditet-rovena-ja-cfare-zbulon-gjate-pushimeve-foto-48874" }