“Çunat e PD-së”, Halim Kosova “party” mes miqsh si Gerti Bogdani e Jul Deda

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:34 30-09-2015 “Çunat e PD-së”, Halim Kosova “party” mes miqsh si Gerti Bogdani e Jul Deda Halim Kosova, Gerti Bogdani dhe Julian Deda

Ish kandidati për kryebashkiak Halim Kosova shfaqet në një foto ndryshe kapur nga objektivi i aparatit të Erdi Marës.

Kosova ka dalë në një mbrëmje vonë (qe përngjan si ambjent club-i nate) me dy miqtë e tij demokratë, Gerti Bogdanin dhe Julian Dedën. Të tre duken rinorë e komodë në ambjentin ku gjenden, po aq sa edhe të kënaqur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035840034484863
array(1) { ["section"]=> string(76) "cunat-e-pd-se-halim-kosova-party-mes-miqsh-si-gerti-bogdani-e-jul-deda-22007" }