‘’Çunat’’ e Ramës barkmëdhenj përballë ambasadorëve elegantë. Topin e dribloi edhe një femër, zbuloni kush

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 07-07-2016 ‘’Çunat’’ e Ramës barkmëdhenj përballë ambasadorëve elegantë. Topin e dribloi edhe një femër, zbuloni kush

Nxitoi zyra e Kryeministrisë të shpërndante fotot e ndeshjes së djeshme miqësore mes politikanëve tanë dhe ambasadorëve në Shqipëri.

Ajo që nuk u vu re shumë, me dashje apo pa dashje, qenë disa foto që po t’i vësh përbri njëra-tjetrës tregojnë një diferencë të madhe.

Ja për shembull, ‘’çunat’’ e Ramës janë barkmëdhenj përballë ambasadorëve elegantë. Dhe ta mendosh që Rama i urrente policët barkmëdhenj, duke e përdorur gjithnjë këtë cilësim negativisht në fjalimet e tij. 

futbollbark.jpg

Detaji tjetër i zbuluar është se topin e dribloi edhe një femër. Ajo nuk ishte në ekipin shqiptar, por në atë të ambasadorëve dhe bëhet fjalë për ambasadoren e Holandës, Dewi vaan de Weerd. 

 

futboll5.jpgfutboll6.jpgfutboll2.jpgfutboll3.jpgfutboll4.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068738460540771
array(1) { ["section"]=> string(106) "cunat-e-rames-barkmedhenj-perballe-ambasadoreve-elegante-topin-e-dribloi-edhe-nje-femer-zbuloni-kush-45826" }