“Çunin tim e kapi fshesa e Monikës”, Rama i përgjigjet qytetares: Çuni 34 vjeç të mos presë as nga mami as... (E PLOTË)

Publikuar tek: politike, më 18:03 06-01-2018 “Çunin tim e kapi fshesa e Monikës”, Rama i përgjigjet qytetares: Çuni 34 vjeç të mos presë as nga mami as... (E PLOTË)

Angazhimet me Asmablenë e PS, që u mbajt ditën e sotme nuk e kanë penguar aspak Kryeministrin Edi Rama t’u kthejë përgjigje pyetjeve të shumta që i bëjnë njerëzit në profilin e tij në Facebook.  

Të shumta kanë qënë komentet që i kërkojnë llogari kryeministrit për problemet e ndryshme si taksta e larta, papunësia etj.

Teksa qytetarja i është ankuar për djalin 34 vjeç dhe të papunë Rama përgjigjet: “Çuni 34 vjeç te mos presë as nga mami as nga Babagyshi po ta kërkojë punën ku të jetë!”

Disa nga komentet dhe replikat e tjera të bëra mes kryeministrit Rama dhe qytetarëve:

 GHGH.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098938941955566
array(1) { ["section"]=> string(117) "cunin-tim-e-kapi-fshesa-e-monikes-rama-i-pergjigjet-qytetares-cuni-34-vjec-te-mos-prese-as-nga-mami-as-e-plote-105668" }