Cunmulaj krenare për të vëllanë që ka marrë vendimin e çuditshëm: S’mund ta besoj që jeton në Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:55 24-05-2016 Cunmulaj krenare për të vëllanë që ka marrë vendimin e çuditshëm: S’mund ta besoj që jeton në Tiranë

Modelja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Emine Cunmulaj është kranare për vëllanë e saj dhe një arsye për këtë është fakti që ai ka marrë vendimin të kthehet nga Amerika për të jetuar në Tiranë, në një kohë që, siç shkruan modelja, të gjithë vrapojnë për në New York.

Vëllai i modeles ka vendosur të kthehet nga New York për të jetuar në Tiranë.

“Më mungon dhe e dua këtë majmun të vogël kaq shumë. Im vëlla është pothuajse dy metra tani dhe jo kaq i vogël. I mrekullueshmi im, unë nuk mund ta besoj që ti jeton në Tiranë. Të gjithë shqiptarët vrapojnë nga Shqipëria për në Neë York ndërsa im vëlla le New Yorkun dhe kthehet në Tiranë. Jam kaq krenare për ty”, shkruan Emineja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025706052780151
array(1) { ["section"]=> string(105) "cunmulaj-krenare-per-te-vellane-qe-ka-marre-vendimin-e-cuditshem-s-mund-ta-besoj-qe-jeton-ne-tirane-41324" }