Curri ironizon: Me kaq shumë qen duhej të kandidonte Lesi dhe jo Veliaj e Kosova

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:56 25-05-2015 Curri ironizon: Me kaq shumë qen duhej të kandidonte Lesi dhe jo Veliaj e Kosova

Opinionisti Olti Curri ka postuar një foto ku duken një mori qensh që enden nëpër rrugët e kryeqytetit.

 Curri ka marë  shkas nga kjo për të ironizuar përmes humorit dy kandidatët për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliajn dhe Halim Kosovën.  “Me kaq qen sa kemi nëpër rrugë duhej të kandidonte për kryebashkiak Lassie ( Lesi ) dhe jo Veliaj apo Kosova...”, shkruan opinionisti.Ndërkaq, një komentues e ka parë këtë si problem i cili duhet të marrë zgjidhje dhe duhet të përfshihet në programin e secilit kandidat.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010438919067383
array(1) { ["section"]=> string(85) "curri-ironizon-me-kaq-shume-qen-duhej-te-kandidonte-lesi-dhe-jo-veliaj-e-kosova-11947" }