Dafina dhe Geek sërish bashkë? Ndajnë momente romantike nga bregdeti (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 08-07-2020 Dafina dhe Geek sërish bashkë? Ndajnë momente romantike nga bregdeti (FOTO) Dj Geek - Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ishin padyshim një nga çiftet më të bukura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar, edhe pse për shumë kohë e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.

Mirëpo pas një romance që mesa duket nuk shkoi si duhej, erdhi edhe lajmi nga ndarja e papritur. Lajmin aso kohe e bëri vetë më dije Dafina  në një intervistë.

Por si duket dyshja nuk i ka dhënë fund lidhjes përfundimisht, dhe ne ende nuk po kuptojmë se çfarë po ndodh mes tyre.

Kemi parë që shpesh Dafina ndan komente më Dj Geek, por kohët e fundit nuk kanë munguar as edhe momentet romantike mes tyre.

Ata kanë shijuar plazhin e bukur të jugut, ku na kanë treguar se janë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi Geek ka shpërndarë një video me Dafinën, ku shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa shijojnë nga një gotë verë.

Ndërsa në një postim tjetër shihet Dafina dhe Geek të dy bashkë në plazh.

Screenshot_1.png

453346.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092449188232422
array(1) { ["section"]=> string(79) "dafina-dhe-geek-serish-bashke-ndajne-momente-romantike-nga-bregdeti-foto-213207" }