Dafina Zeqiri dhe Kaos publikojnë këngën e re, ja nga janë frymëzuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:42 07-05-2016

Dafina Zeqiri dhe Kaos kanë publikuar këngën e tyre të re “Na”. Duket se këngëtarët nga Kosova janë frymëzuar nga grupi belg dhe kënga e tyre e famshme “Hey na na na”.

Teksti është shkruar nga Vig Poppa dhe Lumi B, ndërsa muzika është punë e përbashkët e Dafinës, Vig Poppa dhe Lumi B.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03422999382019
array(1) { ["section"]=> string(73) "dafina-zeqiri-dhe-kaos-publikojne-kengen-e-re-ja-nga-jane-frymezuar-39806" }