Dafina Zeqiri e sëmurë, poston foto duke marrë serum

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 25-08-2015 Dafina Zeqiri e sëmurë, poston foto duke marrë serum Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se nuk ndjehet mirë.

Ajo ka postuar në Snapchat foto ku shihet teksa merr serum në kushtet e shtëpisë.

Shkak për gjendjen e Dafinës mund të jetë bërë edhe lodhja e këtyre ditëve pas koncerteve të shumta anë e mbanë Shqipërisë. 

Megjithatë ka komentues të shumtë në rrjetet sociale që e këshillojnë këngëtaren të ushqehet më mirë dhe mos jetë kaq e dobët.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092880725860596
array(1) { ["section"]=> string(57) "dafina-zeqiri-e-semure-poston-foto-duke-marre-serum-19113" }