Dafina Zeqiri i bën një “selfie” zogut dhe e hedh në Instagram (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:30 23-08-2016 Dafina Zeqiri i bën një “selfie” zogut dhe e hedh në Instagram (Foto)

Kemi parë “selfie” kur dikush fotografon fytyrën, “belfie” kur fotografon të pasmet, por si mund të quhet kur i bën një “selfie” zogut?

Mbase duhet të pyesim këngëtaren Dafina Zeqiri, e cila është duke shijuar pushimet me të dashurine saj në ishullin piktoresk të Santorinit në Greqi, nga ku ka shpërndarë edhe këtë foto me bikini mjaft provokuese për fansat e saj. Apo ndoshta ka dashur të tregojë sa është nxirë?

Scasd33d3df3f46shot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032052993774414
array(1) { ["section"]=> string(71) "dafina-zeqiri-i-ben-nje-selfie-zogut-dhe-e-hedh-ne-instagram-foto-50600" }