Dafina Zeqiri i mëson shqip të dashurit, e lumtur publikon bisedën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 21-11-2016 Dafina Zeqiri i mëson shqip të dashurit, e lumtur publikon bisedën (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri duket mjaft e lumtur me të dashurin e saj nga Republika Domenikane, Jose.

Këngëtarja po bën pak pushim në muzikë, por nuk ngurron t'i mësojë shqip të dashurit.

Vetë këngëtarja ka publikuar një foto në ‘Snapchat’ ku shfaq një bisedë me partnerin të saj ku duket se ai i përgjigjet shqip.

Dafina e ka pyetur nëpërmjetë një figure: “Më kupton?” dhe ky i fundit i është përgjigjur në shqip: “Po, po”.

Këngëtares duket se i ka pëlqyer shumë fakti që i dashuri i saj ka folur në shqip. “Ai është duke u përmirësuar shumë, po bëhet shqiptar” – ka shkruar Dafina.

dafi22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019344091415405
array(1) { ["section"]=> string(76) "dafina-zeqiri-i-meson-shqip-te-dashurit-e-lumtur-publikon-biseden-foto-60240" }