Dafina Zeqiri ndryshon 'look', duket fiks si aktorja e 'La Casa De Papel' (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:26 24-02-2020 Dafina Zeqiri ndryshon 'look', duket fiks si aktorja e 'La Casa De Papel' (Foto) Tokyo

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por jo vetëm.

Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, ku poston pothuajse çdo gjë nga përditshmëria e saj.

Dafinën e kemi parë shpeshherë të bëj eksperimente si me veshjet ashtu edhe me 'look-un'.

Këtë herë Duffy i ka prerë flokët shkurt dhe duket fiks si aktorja e serialit të famshëm 'La Casa de Papel', e cila luan rolin e Tokyos.

dafina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074717998504639
array(1) { ["section"]=> string(75) "dafina-zeqiri-ndryshoi-look-duket-fiks-si-aktorja-e-la-casa-de-papel-196326" }