Dafina Zeqiri në bregdetin e jugut, zgjedh një person të veçantë për të kaluar pushimet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:49 27-07-2016 Dafina Zeqiri në bregdetin e jugut, zgjedh një person të veçantë për të kaluar pushimet

 Dafina Zeqiri ka preferuar ti kaloj pushimet në bregdetin e Jugut, dhe pikërisht në Sarandë.

Mëngjesin e sotëm ajo është zgjuar e freskët, energjike dhe plot dashur. Këtë e ka treguar në një foto që ka postuar në Instagram me shoqen e saj më të mirë, teksa e përqafon fort. Ajo shkruan “shoqja më e mirë”.

Dy bukuroshet duken shumë të lumtura nën shoqërinë e njëra-tjetrës.

dafina_zeqiri.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14665794372559
array(1) { ["section"]=> string(92) "dafina-zeqiri-ne-bregdetin-e-jugut-zgjedh-nje-person-te-vecante-per-te-kaluar-pushimet-47862" }