Dafina Zeqiri poston foton e ëmbël me Dj Geek, a vazhdon lidhja mes tyre?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:50 20-02-2020 Dafina Zeqiri poston foton e ëmbël me Dj Geek, a vazhdon lidhja mes tyre? Dafina Zeqiri - Dj Geek

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri, por jo vetëm.

"Diva" e showbiz-it është shumë aktive në rrjetet e saj sociale, sidomos në 'Instagram', ku së fundmi ka ndarë me fansat një foto të ëmbël me Dj Geek.

postimi.jpg

Prej shumë kohësh është përfolur për një lidhje mes tyre, por ata asnjëherë nuk e kanë pranuar zyrtarisht.

"Duffy" gjithmonë është shprehur se ata të dy janë kolegë dhe miq shumë të mirë, por shpeshherë fotot dhe videot e ndryshme na kanë bërë të dyshojmë se mes tyre ka diçka më shumë se sa miqësi.

Çifti kanë realizuar së bashku hitin e famshëm “Alo”, ku të dy shfaqen në skena romantike me njëri-tjetrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007620096206665
array(1) { ["section"]=> string(78) "dafina-zeqiri-poston-foton-e-embel-me-dj-geek-a-vazhdon-lidhja-mes-tyre-195893" }