Dafina Zeqiri, premierë me “Shumë qef” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:09 20-02-2015 Dafina Zeqiri, premierë me “Shumë qef” (Video)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar klipin e saj më të ri  të titulluar “Shumë qef”. 

Dafi, edhe këtë herë nuk ka zhgënjyer fansat e saj duke u shfaqur më ndjellëse dhe më joshëse se kurrë.

“Look-u”i këngëtares nuk ka se si mos të bjerë në sy në këtë klip të ri, plot stil dhe origjinalitet.

Duket sikur Dafi e ka bërë vërtet me shumë qef këtë këngë për adhuruesit e saj që janë po aq qeflinj kur vjen puna te këngëtarja. Klipi ka vetëm pak orë që është publikuar në kanalin “youtube” por menjëherë ka numëruar mijëra klikime.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0401771068573
array(1) { ["section"]=> string(46) "dafina-zeqiri-premiere-me-shume-qef-video-3925" }