Dafina Zeqiri thumbon publikisht femrat që i bëjnë 'Diss': Bërtisni për ndihmë dhe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:03 30-09-2020 Dafina Zeqiri thumbon publikisht femrat që i bëjnë 'Diss': Bërtisni për ndihmë dhe... Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri ka thumbuar koleget të saj dhe me siguri disave prej tyre nuk do u pëlqej aspak. Këngëtarja ka postuar në Instagram disa foto, ku me mbishkrime ka "zbuluar fytyrën e vërtetë” të disa prej artisteve femra.

 

Screenshot_5.jpg

“Jam e lodhur nga ato femra që pretendojnë se janë feministe, bërtasin për ndihmë. Dhe kur ju hap një derë? Ato të kthehen kundër dhe madje edhe përpiqen… është shumë për të qeshur… ato përpiqen të të bëjnë ‘diss’ ty”, ka shkruar Dafina.

Screenshot_6.jpg

Më tej ajo ju ka dhënë një këshillë të gjitha vajzave, duke i thënë se jo çdokush që do ndihmojnë në jetë do ua kthejë me të njëjtën mënyrë.  

Screenshot_7.jpg

“Do të kem gjithmonë mbështetjen e vajzave të mia! Vajza jini vigjilente! Jo çdokush që ndihmoni është njeri i mirë! Karma ka një mënyrë shumë qeshararke për të zbuluar të vërtetën… Ti e di se kush je!”, ka shkruar më tej Dafina.

Screenshot_8.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012409925460815
array(1) { ["section"]=> string(86) "dafina-zeqiri-thumbon-publikisht-femrat-qe-i-bejne-diss-bertisni-per-ndihme-dhe-222244" }