Dafina Zeqiri tregon “vëllanë”, ai nuk është shqiptar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 15-04-2017 Dafina Zeqiri tregon “vëllanë”, ai nuk është shqiptar

 Këngëtarja simaptike Dafina Zeqiri ka nisur hapa të sigurtë për një karrierë të suksesshme ndërkombëtare.

Sukseset e saj në muzikë janë të njëpasnjëshme dhe këtë gjë e ka treguar gjatë gjithë këtyre viteve në karrierë.

Dafi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku tregon çdo detaj nga jeta e përditshme, ndërsa në foton e saj të fundit në “instastory” ajo ka postuar një foto të një djali mbi të cilën ka shkruar “vëllai im”. Edhe pse ai nuk është vëllai i saj prej vërteti, ajo e konsideron të tillë për shkak të lidhjes që kanë me njëri- tjetrin. 

17951512_1214346642024396_5423703328728659634_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02135705947876
array(1) { ["section"]=> string(56) "dafina-zeqiri-tregon-vellane-ai-nuk-eshte-shqiptar-75275" }