Dafina Zeqiri: Unë jam bombë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 24-01-2015 Dafina Zeqiri: Unë jam bombë

Dafina Zeqiri përveç impenjimeve dhe agjendës saj të ngjeshur, arrin të gjej kohë edhe për tu ushtuar në palestër.

Nëpërmjet një foto të postuar në instagram Dafi shkruan: “Unë jam bombe” . Siç shihet edhe në foto ajo vazhdon të ruaj format e saj seksi.

Këngëtarja e njohur për skenat në vidioklipet e saj hot, tatuazhet dhe format trupore perfekte , ironizon me këtë selfie instagram . Por nuk dihet ende se ndaj kujt vipi ishte kjo deklaratë . Gjithsesi, duhet të pranojmë se Dafina është vërtet një “bombë”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091509819030762
array(1) { ["section"]=> string(31) "dafina-zeqiri-une-jam-bomb-1396" }