Daily Express rekomandon Ksamilin dhe Syrin e Kaltër: Ja pse duhet t’i vizitoni këtë vit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:56 07-01-2019 Daily Express rekomandon Ksamilin dhe Syrin e Kaltër: Ja pse duhet t’i vizitoni këtë vit

Tabloidi i njohur britanik 'Daily Express' zgjedh Ksamilin dhe Syrin e Kaltër në Shqipëri si destinacionet kryesore që duhen vizituar këtë vit.

Nga Meksika, në Kolumbi, Ruandë, Gjeorgji, përjashtim nuk bëjnë as dy pikat turistike tepër të njohura dhe të frekuentuara shqiptare.

Ksamili për ujërat transparent dhe të kristaltë, rërën e butë, ndërsa Syri i Kaltër, si një gur i çmuar i fshehur mes gjelbërimit.

fghfghfghjfrtj45rhj5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngricat dhe bora shkaktojnë probleme, mbyllen shkollat në disa fshatra
E rëndë në Dibër, gjendet e vdekur 30-vjeçarja (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012864828109741
array(1) { ["section"]=> string(94) "daily-express-rekomandon-ksamilin-dhe-syrin-e-kalter-ja-pse-duhet-t-i-vizitoni-kete-vit-147826" }