Daja i Suardit komenton surprizën e Tahirit për djalin e efektivit të vrarë: S’ka vend për politikë, veprimi i tij na dha shpresë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:45 14-09-2016 Daja i Suardit komenton surprizën e Tahirit për djalin e efektivit të vrarë: S’ka vend për politikë, veprimi i tij na dha shpresë

Daja i Suardit, djalit të efektivit të FNSH Ardian Kodra, të vrarë në krye të detyrës komenton gjestin e ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri që dje shoqëroi në ditën e parë të shkollës të riun.

Edmond Brahimi thotë se ardhja e Tahirit ishte surprizë dhe për familjen e Ardian Kodrës dhe se gjesti i tij nuk le vend për politikë.

“Dua t’ju falenderoj të gjithëve për mbështetjen tuaj ndaj Suardit, ngushëllimet dhe kurajon që po i jepni.

Surpriza e ministrit Tahiri ishte surprizë edhe për familjen Kodra. Këtu nuk ka vend për politikë. Ky veprim na jep shpresë të gjithëve se diçka për mirë po ndryshon në shoqërinë tonë civile. Zoti ju ruajtë të gjithëve. Përshëndetje të përzemërta për të gjithë nga daja i Suartit. Respekt për ju dhe ministrin Tahiri”, përmbyll mesazhin e tij Brahimi.

tahiri.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091798305511475
array(1) { ["section"]=> string(133) "daja-i-suardit-komenton-surprizen-e-tahirit-per-djalin-e-efektivit-te-vrare-s-ka-vend-per-politike-veprimi-i-tij-na-dha-shprese-52880" }