Dajana SHABANI publikon SMS-të private me të dashurin boksier: Do i bëjmë dhe 2 fëmijë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:42 08-07-2019 Dajana SHABANI publikon SMS-të private me të dashurin boksier: Do i bëjmë dhe 2 fëmijë?

Dajana Shabani, moderatorja e njohur e emisionit të mëngjesit, tashmë nuk rezervohet më për lidhjen e saj me Kamber Malokun.

Pas divorcit, të dy janë parë publikisht nën shoqërinë e njëri-tjetrit ndërsa Dajana së fundmi ka publikuar edhe disa sms private që ka shkëmbyer me boksierin të cilin ajo e quan ‘Mbreti im’.

Maloku i kërkon Dajanës të martohen ndërsa kjo e fundit i thotë 'po'.

Më tej, ai i kërkon të bëjnë edhe dy fëmijë por Dajana i përgjigjet ‘mos e tepro tani’.

Kujtojmë se moderatorja është nënë e një vajzë nga martesa e saj e parë.

66375245_345958936311074_9122342543353184256_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02885103225708
array(1) { ["section"]=> string(92) "dajana-shabani-publikon-sms-te-private-me-te-dashurin-boksier-do-i-bejme-dhe-2-femije-171505" }