Dako

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:54 05-02-2015 Dako

Që kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako është në punë, kjo nuk ka asnjë dyshim. Dhe ja ku na shfaqet në këtë foto, i impenjuar për pllakat e reja që po shtrohen. Foton e ka hedhur vetë. Por, duhet të kishte kujdes një detaj: ata dy qytetarët që e shoqërojnë. Nuk duken fare si punëtorë, s’kanë as minimumin e veshjeve të punës, siç do të ndodhte po të shkonte kryeministri. Duket sikur janë kalimtarë të rastit. Mungesë vëmendje…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010318040847778
array(1) { ["section"]=> string(9) "dako-2362" }