Dako paralajmëron fitoren e tij në Durrës me foto festive, “Mirënjohjeeee!’’

Publikuar tek: politike, më 13:04 23-06-2015 Dako paralajmëron fitoren e tij në Durrës me foto festive, “Mirënjohjeeee!’’

Vangjush Dako që po parandjen fitoren në Durrës, edhe për shkak të rezultateve të kutive të fundit që e diferencojnë nga votat e rivales Grida Duma, u ka shprehur sot mirënjohjen e tij qytetarëve të Durrësit me një foto festive, por vetëm me një fjalë ‘’Mirënjohje’’.

“Falenderoj përzemërsisht bashkqytetarët e mi durrsakë që manifestuan sërisht qytetarinë dhe mençurinë e tyre tradicionale në këtë proçes zgjedhor historik.Tani jemi në fazën përmbyllëse të proçesit, ku kërkohet e njëjta maturi dhe ndjenjë qytetarie në administrim”, shkruante Dako ditën e zgjedhje.

Dako ka kaluar Dumën me rreth 10 mijë e 500 vota, kur kanë mbetur edhe rreth 100 kuti për t’u numëruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0083129405975342
array(1) { ["section"]=> string(77) "dako-paralajmeron-fitoren-e-tij-ne-durres-me-foto-festive-mirenjohjeeee-14415" }