Dalin DETAJE nga atentati i shqiptarit në Athinë, ja për çfarë dyshon policia greke

Publikuar tek: aktualitet, më 12:18 28-01-2018 Dalin DETAJE nga atentati i shqiptarit në Athinë, ja për çfarë dyshon policia greke

Dalin detaje të reja nga plagosja e shqiptarit në qendër të Athinës ditën e sotme. 2 persona që po lëviznin me një makinë i morën çantën dhe më pas e qëlluan me armë zjarri.

Sakaq, mediat greke raportojnë se plagosja dyshohet si larje hesapesh, pasi mendohet se shqiptari kishte lidhje me trafikun e drogës.

Ndërsa bëhet e ditur se autorët u përpoqën që ngjarja të dukej si vjedhje dhe u larguan menjëherë nga vendgjarja

Shqiptari ndodhet në gjendje të rëndë në spital dhe mësohet se është i moshës rreth 40 vjeç.

Policia po punon për kapjen e autorëve.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alarmohen policët, i riu 'fluturon' me 236 km/orë në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO)
Arrestohen 3 shqiptarë të shumë kërkuar në Greqi, kapen me 124 kg drogë (DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.013105154037476
array(1) { ["section"]=> string(89) "dalin-detaje-nga-atentati-i-shqiptarit-ne-athine-ja-per-cfare-dyshon-policia-greke-108239" }