Dalin detaje nga vrasja me armë në Shkodër, viktima me precedentë penalë, kjo është pista ku po heton policia

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 17-12-2017 Dalin detaje nga vrasja me armë në Shkodër, viktima me precedentë penalë, kjo është pista ku po heton policia

Të tjera detaje kanë dalë nga vrasja me armë në Shkodër ditën e sotme. Sipas Fax News viktima Angjelin Shkami ka qenë me precedentë penalë.

Ndërsa policia dyshon se vrasja mund të ketë ndodhur si pasojë e prishjes së pazareve të drogës.

Shtetasi Angjelin Shkëmbi, banues në Pulaj të Velipojës u arrestua pak kohë më parë pasi më datë 28 shkurt të këtij viti ishte shpallur në kërkim. Policia ka bërë me dije se Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër caktoi masën e sigurisë arrest me burg më 14 shkurt 2017, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policisë së Durrësit i shpëton skafi me drogë, arrestohen 2 trafikantë
Protesta, Basha thërret aleatët në selinë e PD, çfarë pritet të diskutohet »
Article Logic
Execution time: 0.01324200630188
array(1) { ["section"]=> string(114) "dalin-detaje-nga-vrasja-me-arme-ne-shkoder-viktima-me-precedente-penale-kjo-eshte-pista-ku-po-heton-policia-103411" }