Dalin detaje të reja nga dasma e dy djemve të Thaçit, foto nga momenti i kërcimit të çifteve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:12 06-09-2015 Dalin detaje të reja nga dasma e dy djemve të Thaçit, foto nga momenti i kërcimit të çifteve

Detaje të tjera dalin nga dasma e dy djemve të liderit të PDSH-së, Menduh Thaçi, e organizuar mbëmjen e djeshme.

Përveç pjesëmarrjes së politikanëve të lartë nga Shqipëria dhe Kosova, në ceremoni kanë qenë të ftuar edhe këngëtarë të njohur. Neësbomb.al mëson se dasma ka nisur në orën 19:30 dhe ka përfunduar në 01:30 të mëngjesit të sotëm. Kreu i Kuvendit, Ilir Meta i pranishëm në ceremoni, ka qendruar deri rreth orës 12:30, e më pas është nisur drejt Tiranës.

Ndonëse, ishte lajmëruar se këngëtarja Big Mama do të këndonte gjatë dasmës, kjo nuk ka ndodhur. Megjithatë, kanë qene këngëtarët e njohur Sinan Vllasaliu dhe Irma Libohova ata që kanë kënduar në dasmën e dy djemve të Thaçit.

Foto e publikuar është bërë gjatë momentit kur dy çiftet po kërcënin përpara të ftuarve.

Lexo edhe: Meta në dasmën e djemve të Menduh Thaçit, bisedon me Ramush Haradinajn

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018996953964233
array(1) { ["section"]=> string(97) "dalin-detaje-te-reja-nga-dasma-e-dy-djemve-te-thacit-foto-nga-momenti-i-kercimit-te-cifteve-20089" }