Dalin detaje të reja për agresorin e 26 viktimave në Teksas

Publikuar tek: bota, më 13:29 08-11-2017 Dalin detaje të reja për agresorin e 26 viktimave në Teksas

Të tjera detaje kana dalë për agresorin, i cili la 26 viktima gjatë një meshe në një kishë të Teksasit.

Në një raport të fundit të policisë thuhet se ai në vitin 2012 ishte arratisur nga një klinikë, në të cilën ishte shtruar pasi kishte probleme me shëndetin mendor.

Zyrtarët e El Psos në Teksas , të cilët arrestuan Devin Kellelly 5 vjet më parë, thanë se ai ishte “një rrezik për veten dhe të tjerët”.

Mësohet se Kelly ishte dërguar në spital, pasi ishte akuzuar për sulm ndaj bashkëshortes së tij, raporton BBC, shkruan newsbomb.al.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal seksual në kinematografi, aktori i preferuar i vajzave akuzohet për përdhunim
E rëndë në Itali, shqiptari masakron për vdekje gruan, zbulohet motivi i krimit »
Article Logic
Execution time: 0.011090040206909
array(1) { ["section"]=> string(65) "dalin-detaje-te-reja-per-agresorin-e-26-viktimave-ne-teksas-98807" }