Dalin detaje të reja për vajzën që u hodh nga kati i pestë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 26-05-2017 Dalin detaje të reja për vajzën që u hodh nga kati i pestë

Ekleda Mullahaj, është 28-vjeçarja nga Ksamili i Sarandës, e cila i dha fund jetës në mënyrë tragjike një ditë më parë duke ui vetëhedhur nga kati i pestë i një pallati në Unazë të Re në kryeqytet.

Vajza e re kishte dy ditë që kishte mbërritur në Tiranë nga Ksamili, dhe po qëndronte në banesën e një shoqes së saj, në atë pallat ku edhe ndërmori aktin e rëndë.

E reja vuante prej kohësh nga depresioni, dhe policia i ka gjetur në banesë edhe ilaçet që merrte për këtë gjendje.

“Panorama” raporton, duke iu referuar burimeve brenda polivise, se shkak i ngjarjes është fakti që vajza nuk ka duruar dot ndarjen nga partneri i saj, një shtetas amerikan, me të cilin kishin një lidhje të gjatë dashurie.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kandidatja e PS emocionohet sapo mer mikrofonin në dorë por zbulon një sekret: Personi që më jep forcë
“Zbutet” Prokuroria e Përgjithshme, pushon hetimin për “Çadrën e Lirisë” »
Article Logic
Execution time: 0.012634038925171
array(1) { ["section"]=> string(64) "dalin-detaje-te-reja-per-vajzen-qe-u-hodh-nga-kati-i-peste-80103" }