Dalin formacionet e ndeshjes, Ilir Daja i surprizon të gjithë me zgjedhjet në mesfushë

Publikuar tek: sport, më 21:03 28-09-2017 Dalin formacionet e ndeshjes, Ilir Daja i surprizon të gjithë me zgjedhjet në mesfushë

Kur duhen edhe pak minuta nag fillimi i ndeshjes në “Elbasan Arena” mes Skënderbeut dhe Jang Bojs, jan publikuar formaconet zyrtare të skuadrave.

Tej të gjitha pritshmërive trajneri Ilir Daja ka suprizuar me hedhjen në mesfushë të Muzakës dhe lënien jashtë formacionit startues Nimagës. Ndërkohë edhe në sulm Skënderbeu do të jetë pothuajse me katër futbollistë pasi Gazvazaj, Sahiti dhe Xhejms do të jenë në ndihmë të Soue.

Më poshtë formacionet e plota:

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Jashanica, Aliti, Mici, Muzaka, Lilaj, Xhejms, Gavazaj, Sahiti, Soue

Trajner: Ilir Daja

Jang Bojs: Von Ballmos, Byrki, Von Bergen, Vytriç, Jos, Abisher, Sanogo, Sulejmani, Shik, Asale, Moumi Ngamaleu

Trajner: Adi Hyter

Gjyqtar: Kevin Blom (Holandë) 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0034589767456055
array(1) { ["section"]=> string(91) "dalin-formacionet-e-ndeshjes-ilir-daja-i-surprizon-te-gjithe-me-zgjedhjet-ne-mesfushe-94059" }