Dalin formacionet zyrtare, Daja i befason të gjithë, asnjë sulmues që nga minuta e parë

Publikuar tek: sport, më 19:30 07-12-2017 Dalin formacionet zyrtare, Daja i befason të gjithë, asnjë sulmues që nga minuta e parë

Skuadra e Skënderbeut pas disa minutash do të zbresë në fushë përballë Jang Bojs në sfidën e fundit për fazën e grupeve të Ligës së Europës për këtë vit.

Tekniku Ilir Daja i ka befasuar të gjithë me skuadrën që ka hedhur në fushë mbrëmjen e sotme në fushë. Daja nuk ka preferuar që nga minuta e para të nis me një sulmues tipik, por ka zgjedhur të hedhë në fushë dy sulmues krahu.

Në mesfushë nuk ka mungesa dhe Lilaj me Muzakën do të mbajë peshën kryesore dhe pse jo të tentojnë të marrin një trepikësh në Zvicër.

Korçarët kanë ende shanse për të kaluar këtë tur, por do duhet të shpresojnë në një humbje të Partizanit të Beogradit dhe në një fitore të tyre mbrëmjen e sotme.

Më poshtë formacionet e dyja skuadrave:

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066311359405518
array(1) { ["section"]=> string(92) "dalin-formacionet-zyrtare-daja-i-befason-te-gjithe-asnje-sulmues-qe-nga-minuta-e-pare-102311" }