Dalin formacionet zyrtare, surpriza dhe rikthime të bujshme, Italia e gjitha në sulm

Publikuar tek: sport, më 18:50 09-10-2017 Dalin formacionet zyrtare, surpriza dhe rikthime të bujshme, Italia e gjitha në sulm

Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Italisë për përballjen e “Loro Boriçit” mbrëmjen e sotme.

Trajneri i kombëtares "kuq e zi", Panuçi ka rikthyer në formacionin titullar, Sadikun, Mavrajn, Agollin dhe Migjen Bashën.

Ndërsa “axurrët” kanë hedhur në fushë një formacion shumë ofensiv me 4 sulmues si Kandreva, Immobile, Insigne, dhe Éder.

Të dy trajnerët si Ventura ashtu dhe Panuçi kanë deklaruar se do të hyjnë në fushë për të marrë maksimumin nga kjo përballje. 

Screenshot_14.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020611047744751
array(1) { ["section"]=> string(88) "dalin-formacionet-zyrtare-surpriza-dhe-rikthime-te-bujshme-italia-e-gjitha-ne-sulm-95295" }